Tegevuskava

EKKL–i TEGEVUSKAVA 2018-2021

• Jätkata koostööd piirkondlike organisatsioonidega.

• Jätkata piirkondlike ja vabariiklike kehalise kasvatuse, spordi, tervisekasvatuse ja riigikaitsealaste täiendkursuste, seminaride ja konverentside organiseerimist ja läbiviimist.

• Jätkata koostööd Haridus – ja Teadusministeeriumiga, Tartu Ülikooli liikumislaboriga jt. organisatsioonidega kehalise kasvatuse alaste küsimuste lahendamiseks, liikumisõpetuse õppekava valmimiseks ja täiustamiseks.

• Jätkata koostööd erinevate pedagoogiliste ühendustega, Tallinna Ülikooliga, Tartu Ülikooliga, Innovega, Õpetajate Koostöökojaga.

• Jätkata koostööd Kaitseministeeriumiga riigikaitseõpetuse alaste küsimuste lahendamiseks.

• Teha koostööd organisatsioonidega, kes peavad uue põlvkonna kasvatamisel normiks liikumist ja tervislikke eluviise.

• Tõhustada koostööd spordialaliitudega ja teiste spordiorganisatsioonidega.

• Välissuhete jätkamine ja EKKL – i liikmetele välismaal enesetäiendamise võimaluste pakkumine.

• EKKL – i interneti kodulehekülje ja FB kodulehe töökorras hoidmine.