Jõulumäe suvekursus 2014

SUVEKURSUS LASTEAIA, ALGKLASSI JA PÕHIKOOLI KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJATELE

TUNNIPLAAN

13.-15. augustil 2014 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit Pärnumaal, Jõulumäe Tervisespordikeskuses liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse ainekursuse lasteaedade ja algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele.
Kursuse maht - 24 tundi.

Kursuse temaatika on orienteeritud kooli õppekavale, lasteaia liikumistunni tegevustele ning tunnivälistele tegevustele. Programmi koostas Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu juhatus. Aineliidul on õigus õpetajate koolitusi korraldada ja osalemisvõimalus on ka õpetajatel, kes ei ole EKKL liikmed. Kursuse lõpetaja saab vastava tunnistuse. Õppetöö algab 13. augustil 2014. kell 13.00, enne seda registreerimine ja majutus.
Jõulumäe asukoha, majutuskohtade jms kohta lugege: www.joulumae.ee

TRANSPORT: Kas isikliku transpordiga või bussiga. Pärnust väljub Riia suunas sõitev buss Jõulumäe Tervisespordikeskuse lähedale (3 km) Metsaküla peatusesse, kust edasine transport vajadusel korraldatakse.

KURSUSE TASU: Korraldajatel õnnestus saada Innove projektist kursusele toetus, seega on hind osalejatele
esialgsest soodsam. Kursuse maksumus sõltub teie poolt valitud toast ja on kas 35.-; 30.- või 27.-eur-i.
Võimalus on valida ka ööbimiseta pakett, mis maksab 25 eur-i ja sisaldab koolitust ning toitlustamist kohapeal.
Arve tasuda EKKL arveldusarvele 1120138071 Swedbank´a 30. juuniks 2012.
Arve võib tasuda ka kohapeal sularahas.

Pereliikmete majutuse ja toidu eest tasute kohapeal Jõulumäe Tervisespordikeskusele sularahas, kuigi toidu tellite neile enne kursuse algust meie kaudu. NB! Arvestage, et Jõulumäel rahaautomaate ei ole!

TOITLUSTAMINE: 3 korda päevas, kolmapäeva lõunasöögist reede lõunani k.a. Menüü saadame enne kursust. Kohvi, teed ja vett võib keeta majas igal ajal, administraatorilt saab samuti osta nii kuumi kui ka külmi jooke ja jäätist.

ÕPPETÖÖ: toimub sõltuvalt osalejate arvust korraga kahes või kolmes rühmas ja lähtub lasteaia liikumisõpetuse ning kooli uuendatud kehalise kasvatuse ainekavadest ja tunnivälisest tegevusest. Kursuslane teeb tunniplaanis ise valiku.
Kursusel on kavas peamiselt praktilised õppused, loengud, probleemide arutelud ja kogemuste vahetamine. Eesmärgiks on pakkuda variante tundide ja tunnivälise töö mitmekesistamiseks ja huvitavamaks muutmiseks pöörates tähelepanu
- liikumis- ja sportmängudele, samuti loodusliikumise erinevatele võimalustele

REGISTREERIMINE: kursustele registreerumiseks saata oma nimi ja kontaktandmed aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">

Kursuse materjalid

Orienteerumismängud - Ede Pähn

1. Orienteerumismängud             2. Orienteerumiskaardi leppemärgid

Mängud ja harjutused pallidega - Inga Drobek

1.Mängud pallidega                     2. Harjutused pallidega

Loovtants ja -mängud - Anu Sööt

1. Loovtants

Harjutused ja mängud võimlemismattidel - Anne Välja

1. Harjutused mattidel

SUVEKURSUS LASTEAIA, ALGKLASSI JA PÕHIKOOLI KEHALISE KASVATUSE

ÕPETAJATELE

algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele.

tunnivälistele tegevustele.

lõpetaja saab vastava tunnistuse.

korraldatakse.

KURSUSE TASU: Kursuse maksumus sõltub teie poolt valitud toast ja on kas 70.-; 73.- või 80.- eur-

tasuda ka kohapeal sularahas.

rahaautomaate ei ole!

TOITLUSTAMINE: 3 korda päevas, kolmapäeva lõunasöögist reede lõunani k.a. Menüü

samuti osta nii kuumi kui ka külmi jooke ja jäätist.

tegevusest. Kursuslane teeb tunniplaanis ise valiku.

huvitavamaks muutmiseks pöörates tähelepanu

- liikumis- ja sportmängudele, samuti loodusliikumise erinevatele võimalustele

kuidas kursuse eest tasute.

SUVEKURSUS LASTEAIA, ALGKLASSI JA PÕHIKOOLI KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJATELE

Jõulumäe asukoha, majutuskohtade jms kohta lugege: www.joulumae.ee

KURSUSE TASU: Kursuse maksumus sõltub teie poolt valitud toast ja on kas 70.-; 73.- või 80.-eur-i. Võimalus on valida ka ööbimiseta pakett, mis maksab 60 eur-i ja sisaldab koolitust ning toitlustamist kohapeal. Arve tasuda EKKL arveldusarvele 1120138071 Swedbank´a 30. juuniks 2012. Arve võib tasuda ka kohapeal sularahas.

- liikumis- ja sportmängudele, samuti loodusliikumise erinevatele võimalustele

REGISTREERIMINE: kursustele registreerumiseks saata oma nimi ja kontaktandmed aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Samuti palun märkida, millise hinnaga paketi valite ja kuidas kursuse eest tasute.