Jõulumäe suvekursus 2016

SUVEKURSUS LASTEAIA, ALGKLASSI JA PÕHIKOOLI KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJATELE

10.-12. augustil 2016 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit Pärnumaal, Jõulumäe Tervisespordikeskuses liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse ainekursuse lasteaedade ja algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele.
Kursuse maht - 24 tundi.

LEKTORITE MATERJALID

TUNNIPLAAN (täiendatud)

Osalejad - Siit saad vaadata, kes veel peale Sinu suvekursusel osaleb.

Kursuse temaatika on orienteeritud kooli õppekavale, lasteaia liikumistunni tegevustele ning tunnivälistele tegevustele. Programmi koostas Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu juhatus. Aineliidul on õigus õpetajate koolitusi korraldada ja osalemisvõimalus on ka õpetajatel, kes ei ole EKKL liikmed. Kursuse lõpetaja saab vastava tunnistuse. Õppetöö algab 10. augustil 2016. kell 13.00, enne seda registreerimine ja majutus.
Jõulumäe asukoha, majutuskohtade jms kohta lugege: www.joulumae.ee

TRANSPORT: Kas isikliku transpordiga või bussiga. Pärnust väljub Riia suunas sõitev buss Jõulumäe Tervisespordikeskuse lähedale (3 km) Metsaküla peatusesse, kust edasine transport vajadusel korraldatakse.

KURSUSE TASU:

Registreerimine kuni 31.05.2016 - Kursuse maksumus sõltub teie poolt valitud toast ja on kas 60.-

(kämpingumaja) või 70.-eur-i (peamaja).

Registreerimine peale 1.06.2016 - Kursuse maksumus sõltub teie poolt valitud toast ja on kas 75.-

(kämpingumaja) või 85.-eur-i (peamaja).

Osalemine ühel päeval on 25.-

Arve tasuda EKKL arveldusarvele EE262200001120138071 Swedbank´a 30. juuniks 2016.
Arve võib tasuda ka kohapeal sularahas.

Pereliikmete majutuse ja toidu eest tasute kohapeal Jõulumäe Tervisespordikeskusele sularahas, kuigi toidu tellite neile enne kursuse algust meie kaudu. NB! Arvestage, et Jõulumäel sularahaautomaate ei ole!

TOITLUSTAMINE: 3 korda päevas, kolmapäeva lõunasöögist reede lõunani k.a. Menüü saadame enne kursust. Kohvi, teed ja vett võib keeta majas igal ajal, administraatorilt saab samuti osta nii kuumi kui ka külmi jooke ja jäätist.

ÕPPETÖÖ: toimub sõltuvalt osalejate arvust korraga kahes või kolmes rühmas ja lähtub lasteaia liikumisõpetuse ning kooli uuendatud kehalise kasvatuse ainekavadest ja tunnivälisest tegevusest. Kursuslane teeb tunniplaanis ise valiku.
Kursusel on kavas peamiselt praktilised õppused, loengud, probleemide arutelud ja kogemuste vahetamine. Eesmärgiks on pakkuda variante tundide ja tunnivälise töö mitmekesistamiseks ja huvitavamaks muutmiseks pöörates tähelepanu
- probleemsetele lastele
- loovuse arendamisele, tantsule
- liikumis- ja sportmängudele, samuti loodusliikumise erinevatele võimalustele

OÜ Sportservice tutvustab oma tooteid. Tasumine sularahas või arvega.

REGISTREERIMINE KURSUSTELE

Täiendavad küsimused on oodatud See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KOHTUMISENI JÕULUMÄEL!