Jõulumäe suvekursus 2010

16.-19. augustil 2010 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit Pärnumaal, Jõulumäe Tervisespordikeskuses liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse ainekursuse lasteaedade ja algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele.

Kursuse maht - 32 tundi.

Kursuse temaatika on orienteeritud kooli uuendatud õppekavale (v.a. ujumine ja talialad), lasteaia liikumistunni tegevustele ning tunnivälistele tegevustele.

Programmi koostas ja kursust viib läbi Milvi Miil (kes on samas seni korraldanud ka TLÜ täienduskoolitusi) koos EKKL juhatuse liikmetega. Aineliidul on õigus õpetajate koolitusi korraldada ja osalemisvõimalus on ka õpetajatel, kes ei ole EKKL liikmed. Kursuse lõpetaja saab vastava tunnistuse.

Õppetöö algab 16. augustil 2010. kell 13.00, enne seda registreerimine ja majutus.

Jõulumäe asukoha, majutuskohtade jne kohta lugege: www.joulumae.ee

TRANSPORT: Kas isikliku tarnspordiga või bussiga: Pärnust väljub kell 11.30 Riia suunas sõitev buss Jõulumäe Tervisespordikeskuse lähedale (3 km) Metsaküla peatusesse, kust edasine transport vajadusel korraldatakse.

INFO: Milvi Miil, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 53421630.

MAKSMINE: Arved tasuda EKKL arveldusarvele 1120138071 Swedbank´a 31. maiks 2010. Erijuhul palun teada anda Pille Juus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 5219186.

Pereliikmete majutuse ja toidu eest tasute kohapeal Jõulumäe Tervisespordikeskusele sularahas, kuigi toidu tellite neile enne kursuse algust meie kaudu. NB! Arvestage, et Jõulumäel rahaautomaate ei ole!

TOITLUSTAMINE: 3 korda päevas, esmaspäeva õhtusöögist neljapäeva lõunani k.a. Menüü saadame enne kursust. Kohvi, teed ja vett võib keeta majas igal ajal (soovitan ka kohvifiltrid kaasa võtta), administraatorilt saab samuti osta nii kuumi kui ka külmi jooke ja jäätist.

ÕPPETÖÖ: toimub korraga kolmes rühmas ja lähtub lasteaia liikumisõpetuse ning kooli uuendatud kehalise kasvatuse ainekavadest ja tunnivälisest tegevusest. Kursuslane teeb tunniplaanis ise valiku.

Kursusel on kavas peamiselt praktilised õppused, loengud, probleemide arutelud ja kogemuste vahetamine (osalejate poolt eelnevalt tõstatatud teemadel). Eesmärgiks on pakkuda variante tundide ja tunnivälise töö mitmekesistamiseks ja huvitavamaks muutmiseks pöörates tähelepanu

- probleemsetele lastele,

- laste ja õpetaja tervisele ja rühile,

- loovuse arendamisele,

- liikumis- ja sportmängudele,

- tantsule,

- samuti loodusliikumise erinevatele võimalustele.