Jõulumäe suvekursusele registreerunud õpetajad

Alati on tore teada, kes veel samale üritusele tuleb!
Kui soovite ühest linnast/maakonnast koos Jõulumäele tulla, siis teate, kes on kursusele tulijad.
Siin registreerunute nimed koos nende töökoha ja linna/maakonnaga:

Nimi Töökoht Maakond / Linn
     
Tiia Kroonmäe Alavere PK Harjumaa
Marika Lõhmus Tabasalu Gümnaasium Harjumaa
Ivi Mägi Jüri LA Taaramäe Harjumaa
Jaanika Pettai Tabasalu Gümnaasium Harjumaa
Külli Piht Haiba LA Harjumaa
Jana Rebane LA Piilupesa Harjumaa
Anniriin Salutee Saue LA Midrimaa Harjumaa
Urme Taimla Aegviidu PK Harjumaa
Anna Sõõrd Tabasalu LA Tibutare Harjumaa
Tiiu  Tamm Kiili Gümnaasium Harjumaa
Merje Tedre Jüri Õie LA Harjumaa
Signe Teesalu Kolga KK Harjumaa
Helen Tuisk Kosejõe Kool Harjumaa
Merilin Valter Tabasalu Gümnaasium Harjumaa
Reet Varik LA Piilupesa  Harjumaa
Siiri Villido Vaida LA Pillerpall Harjumaa
     
Eve Elm Mäetaguse LA Tõruke Ida-Virumaa
Aivar  Henning Sinimäe PK Ida-Virumaa
Helle Lensu Kohtla-Järve LA Rukkilill Ida-Virumaa
     
Reino Hobolainen Kiigemetsa Kool Jõgevamaa
Merle Laanemäe Põltsamaa LA Mari Jõgevamaa
Aime Ojasoo Luua Algkool Jõgevamaa
Kaja Raimets Põltsamaa Ühisgümnaasium Jõgevamaa
Liivi  Rehemaa Põltsamaa Ühisgümnaasium Jõgevamaa
Hillar Sibul Siimusti Lasteaed-Algkool Jõgevamaa
     
Ruth  Kaasiku Aravete LA Mesimumm Järvamaa
Irina Kivisepp Türi Kesklinna LA Järvamaa
Sirle Kõrm Paide Sookure LA Järvamaa
Annely  Põder Paide Ühisgümnaasium Järvamaa
Krista Rikk Paide Gümnaasium Järvamaa
Krista Sukk Paide Ühisgümnaasium Järvamaa
Lea Valang Paide Gümnaasium Järvamaa
Õie Vilman Paide Gümnaasium Järvamaa
Riina  Õun Paide Gümnaasium Järvamaa
     
Pille  Raudsepp Ridala PK Läänemaa
     
Anu Faelmann-Klaus Kadrina LA Sipsik Lääne-Virumaa
Evelyn Himma Porkuni  Kool Lääne-Virumaa
Jaak Jalakas Kunda Ühisgümnaasium Lääne-Virumaa
Geidi Kruusmann Väike-Maarja Gümnaasium Lääne-Virumaa
Marian Kullerkupp Kadrina LA Sipsik Lääne-Virumaa
Milve Männik Vinni LA Tõruke Lääne-Virumaa
Kersti Piht Sõmeru LA Pääsusilm  Lääne-Virumaa
Maret Pluutus Rakvere LA Triin Lääne-Virumaa
Mari  Põder Vaeküla PK Lääne-Virumaa
Kaili Terask Tapa LA Pisipõnn Lääne-Virumaa
Sirje Vabamägi Rakvere Linna Algkool Lääne-Virumaa
Maarit Vaikmaa Tamsalu LA Krõll Lääne-Virumaa
Ela Vulla Tapa LA Pisipõnn Lääne-Virumaa
     
Silvi Kurg Põlva LA Lepatriinu Põlvamaa
Anneli Lätt Värska Gümnaasium Põlvamaa
Janika Teervalt Värska LA Põlvamaa
Urve Vares Põlva  LA Mesimumm Põlvamaa
     
Ly Akenpärg Pärnu LA Mai Pärnu
Aleksandr Fedotov Pärnu Vene Gümnaasium Pärnu
Marika Hiienurm Pärnu LA Kadri Pärnu
Jaana Junson Pärnu Sütevaka HG Pärnu
Kersti Kari Pärnu Tammsaare LA Pärnu
Eva Kuningas Pärnu Sütevaka HG Pärnu
Lilija Mõnnakmäe Pärnu Vene Gümnaasium Pärnu
Tiina  Palmaru Pärnu LA Pöialpoiss Pärnu
Oleg Sedletski Pärnu Vene Gümnaasium Pärnu
Liidia Simtshenko Pärnu Vene Gümnaasium Pärnu
     
Terje Eesnurm Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pärnumaa
Piret Granovskaja Sooru LA Pärnumaa
Maarit Koger Paikuse Põhikool Pärnumaa
Signe Lanno Surju LA Pärnumaa
Eerika Lõõbas Libatse Lasteaed-Algkool Pärnumaa
Ave Naano Vändra Gümnaasium Pärnumaa
Rita Petersell Tori Põhikool Pärnumaa
     
Reet Elmik Märjamaa Gümnaasium Raplamaa
Tiina  Mölder Märjamaa LA Karikakar Raplamaa
Piret Püü Märjamaa Gümnaasium Raplamaa
Anne-Ly Viimne Kivi-Vigala PK Raplamaa
     
Külli Johanson Orissaare LA Päikesekiir Saaremaa
Annely Oolup Kuressaare Põhikool Saaremaa
Raina Rääp Kuressaare Gümnaasium Saaremaa
Raina Tiidovee Kuressaare Gümnaasium Saaremaa
     
Tiina Ester Tallinna LA Päikene Tallinn
Oksana Falsunov Tallinna Pae Gümnaasium Tallinn
Meelis Mäekalle Tallinna 32. Keskkool Tallinn
Urmas  Kokk Tallinna Prantsuse Lütseum Tallinn
Katrin Kroosmann Tallinna Prantsuse Lütseum Tallinn
Urve Kukk Tallinna Lepatriinu LA Tallinn
Anneli Laaspere Tallinna Kivimäe PK Tallinn
Maarika Laiv Tallinna Kivimäe PK Tallinn
Liina Liblik Tallinna Mustamäe Gümnaasium Tallinn
Rea  Lillemets Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Tallinn
Siiri Mets Tallinna 32. Keskkool  Tallinn
Riina  Noole Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Tallinn
Katrin  Parve Tallinna 32. Keskkool Tallinn
Marika Peterson Tallinna 32. Keskkool Tallinn
Riina Randlepp Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Tallinn
Katrin Rinne Tallinna Mustamäe Gümnaasium Tallinn
Ulrika Vikat Haraka LA Tallinn
Kristiina Raidvere Tallinna Nõmme Gümnaasium Tallinn
Kristel Suurorg Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasium Tallinn
     
Liina Arus Tartu Kommertsgümnaasium Tartu
Jandra Mölder Tartu Karlova Gümaasium Tartu
Leelo Nirk Tartu LA Ristikhein Tartu
Sirje Pallo Tartu Mart Reiniku Gümnaasium Tartu
Liina Reinup Tartu Mart Reiniku Gümnaasium Tartu
Ingrid Rumjantsev Tartu Karlova Gümaasium Tartu
Triin-Britt  Tauts LA Midrimaa Tartu
Liisi Täht Tartu Kivilinna Gümnaasium Tartu
Kersti Vahur LA Ploomike Tartu
Ülle Varik Tartu Raatuse Gümnaasium Tartu
     
Maarika Kangro Elva Gümnaasium Tartumaa
Seppa Liia Rõngu KK Tartumaa
Elve Raja Luunja KK Tartumaa
Jaak Ratt Puhja Gümnaasium Tartumaa
Anne Välja Kambja PK Tartumaa
     
Vilja Karindosk Hellenurme Mõisa LA Valgamaa
     
Mai Naarits Viljandi Maagümnaasium Viljandi
     
Gea Rebane Mõisaküla LA Viljandimaa
     
Tea Kõrs Võru LA  Punamütsike Võru
     
Helena Helekivi Sõmerpalu LA Lepatriinu Võrumaa
Külli Lukk Vastseliina LA Võrumaa