Kurgjärve Talipäevad 2017

Eesti, Läti ja Leedu praktilis-teoreetiline suusa- ja uisualane konverents

Õpetajate XVII talipäevad

Aeg ja koht:

13. -15. jaanuaril 2017.a Võrumaal, Rõugevallas, Kurgjärve Spordibaasis (Haanja suusaradadel, Rõuge uisuväljakul ja ürgorus).

AJAKAVA

Eesmärk ja sihtgrupp:

Anda praktilised ja teoreetilised teadmised suusa- ja uisualadega tegelemiseks kooli kehalise kasvatuse ja lasteaia tundides. Anda täiendavat praktilist ja teoreetilist koolitust ning ka informatsiooni kehalise kasvatuse õppekavas talialade kohta. Tähtsustada sporditundides talispordi vajalikkust. Arendada õppemetoodikat, erinevaid tunni andmise käsitlusviise vastavalt võimalustele–tingimustele. Tutvuda Läti ja Leedu Kooli spordi ning kehalise kasvatuse õpetajate tegemistega. Kursus on suunatud Eesti, Leedu ja Läti üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste kehalise kasvatuse – lasteaia liikumisõpetajatele-treeneritele.

Saavutatav pädevus:

Õppekava järgides talialade omandamine nii teoorias kui ka praktikas. Täiendada olemasolevaid ja saada juurde uusi teadmisi ja oskusi. Kogemuste omamine ja jagamine. Täiustada õppematerjale ja kuidas neid paremini praktikas kasutada. Paraneb kehalise kasvatuse kui õppeaine tunnikvaliteet, õpetajate professionaalsus ja täiustuvad õpetamisoskused. Täiustuvad kontaktid erinevate piirkondade, Läti, Leedu ning Rootsi õpetajate vahel. Suureneb nooremate ja vanemate kolleegide omavaheline koostöö ning kogemuste jagamine.

Registreerimine ja info:

Osalemisest teavitada hiljemalt 6. jaanuariks 2017.a, vastava registreerimisvormi leiad www.ekkl.edu.ee. Küsimustega võid pöörduda e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel +3725118515. Registreerimisel märkida osaleja nimi, kool ja kontaktandmed.

REGISTREERUMISVORM SIIN

Korraldajad:

Eesti Kehalise Kasvatuse Liit ja Eesti Koolispordi Liit koostöös talispordi alaliitudega.

Teemad ja läbiviijad: Kaarel Zilmer - murdmaasuusatamine loeng ja praktilinetund, Lumeakadeemia lumelauad, Lätist ja Leedust õppejõud uisutamine ning jäähoki. Lumevõrkpall. Kepikõnd. Mängud lumel, teatevõistlused maakondade ja segavõistkondade vahel. Matk ja palju muud põnevat.

Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel teha programmis muudatusi.

Toetajad: Eesti Kehalise Kasvatuse Liit, Eesti Koolispordi Liit, SA Innove.

Ootame Teid Haanjamaale talve nautima! Lume puudust Meil ei ole!

☺ Ede&Elina ☺