EKKL UUDISED

Viimased uudised

Koolispordifoorum 2018

Rahvusvaheline Spordivabatahtlike Liikumine SCULT ja Eesti Koolispordi Liit kutsuvad Sind täiendõppe - ja inspiratsioonipäevale Tallinna Ülikooli!

Loe edasi...

22.-23.08.2018 „Õpime ujuma“ koolitus Tartus

22.-23.08.2018 „Õpime ujuma“ koolitus Tartus Aura keskuses ja Ahhaa Teaduskeskuses. - Ujumise algõpetuse juhendajate andmebaas

 

Praktilised osad toimuvad Aura keskuses ning loengud Ahhaa Teaduskeskuse Apollo loenguruumis.

  • Ujumise algõpetuse juhendajate kahe päevane praktiline koolitus põhineb „Õpime ujuma“ raamatul, mille iga koolitusel osaleja saab omale koolituselt kaasa.
  • Koolitus annab ujumise algõpetuse juhendajale praktilised juhised ja metoodilise materjali selle kohta, kuidas läbi viia ujumise algõpetuse tunde ja jõuda samm sammult uues kehalise kasvatuse ainekavas esitatud õpitulemuste e. ujumisoskuse saavutamiseni.

    Loe edasi...

Eesti Ujumisliit loob e-õppevahendid ujuma õppimiseks

Eesti Ujumisliit ning Haridus- ja Teadusministeerium allkirjastasid ujumise algõpetuse e-õppematerjalide loomiseks lepingu. Valmiv digitaalse  õppematerjali komplekt ja juhendmaterjal annavad  head eeldused ujumistundide läbiviimiseks ning ujumisoskuse omandamiseks.

Loe edasi...

Suveülikool 2018

Tartu Ülikooli suveülikool on meeldiv võimalus ühendada puhkus enesetäiendamisega. Tule 19. korda toimuvasse suveülikooli ja muuda oma suvi tegusaks! Õppida saab enam kui 30 täiendusõppekursusel Tartus, Tallinnas, Viljandis, Narvas, Pärnus ja Läänemaal.

Loe edasi...

Tantsulise liikumise koolitused - tasuta

 
 
Tantsuinimesed on olnud koolituse korraldamisel kiired ja toimekad uut ainekava silmas pidades. Projektipõhine tegutsemine võimaldab põhjalikku tasuta koolitust.

Parvematk õpilaskollektiivile

Kui planeerite klassikollektiiviga õppeaasta lõpureisi, siis miks mitte teha seda Emajõel?!
Kutsume Teid mõnusale 24-h veematkale Emajõe alamjooksul, turvalistel matkaparvedel, kogenud matkajuhi eestvedamisel.

Loe edasi...

KOOLISPORDIFOORUM 2017

KOOLISPORDIFOORUM 2017

“Kaasaegne liikumisõpetus & spordi ning vabatahtlikkuse roll noore arengus”

Järveküla Koolis & Spot of Tallinnas

30. novembril 2017

Loe edasi...

"Sulgpall kõigile" vol 3.

Hea õpetaja, oled oodatud “Sulgpall kõigile” koolitustele

Sulgpall on kiireim reketispordiala maailmas. Sulgpall ühendab kiiruse, täpsuse, vastupidavuse ning taktikalise mõtlemise. Sulgpalli mäng pakub põnevust ning positiivseid emotsioone. See on ideaalne liikumisharrastus kogu eluks.

Sulgpall sobib suurepäraselt kooli kehalise kasvatuse ja liikumisõpetuse tundidesse. Sulgpalli saavad koos mängida poisid ja tüdrukud ning erinevate kehaliste võimetega lapsed. See on ala, mis ei nõua kehalist kontakti ja on vähese vigastuse ohuga. Sulgpalli mängimiseks sobib iga spordi- ja koolisaal.

Loe edasi...

TÜ täiendkoolitus kehalise kasvatuse õpetajatele

Lugupeetud kehalise kasvatuse õpetaja!

Kutsume teid osalema kehalise kasvatuse õpetajatele mõeldud Tartu Ülikooli täiendkoolitusel "Õpetaja motiveeriva õpikeskkonna kujundajana". Käesoleva kursuse eesmärgiks on anda kehalise kasvatuse õpetajatele ülevaade kaasaegsetest seisukohtadest motiveeriva õpikeskkonna kujundamisel, mille fookuses on õpilaste vajadusi toetava õpetaja käitumise suurendamine ja kontrolliva käitumise vähendamine. Nimetatud kursus on täielikult veebipõhine ja on kõigile osalejatele tasuta. Kursuse maht on 1 EAP. Kursuse lõpetanutele väljastatakse vastav Tartu Ülikooli tunnistus.

Loe edasi...

Konverents „Teadus, sport ja meditsiin X“

Konverents „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimub 08. – 10. novembril Tartus!
Käesolevaga soovib korralduskomitee teavitada kõiki treenereid, spordiarste, füsioterapeute,
õpetajaid ja teisi spordis, kehalise kasvatuses, terviseedenduses ja liikumisharrastuse
arendamises tegevaid inimesi konverentsi „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimumisest Tartus 08.
– 10. novembril käesoleval aastal.

Loe edasi...

"Õpime ujuma"

2018. aasta jaanuarist rakendub uus põhikooli kehalise kasvatuse ainekava, kus ujumise osas on esitatud uued õpitulemused. Sellega seoses kutsuvad Päästeamet, Selts Eesti Vetelpääste ja Eesti Ujumisliit Teid osalema "Õpime ujuma" koolitusele.

Loe edasi...

Kehra Gümnaasium otsib kehalise kasvatuse õpetajat.

Kehra Gümnaasium otsib oma kooli poiste kehalise kasvatuse õpetajat.
Töötingimused on suurepärased – kaks spordisaali, uus staadion, liivaväljakud, mets, talvel uisutamise ja suusatamise võimalused.
Lisaks on olemas kogemustega kolleegid, kes ootavad enda kõrvale aktiivsest ja sportlikku töökaaslast, kellega koos korraldada ülekoolilisi sportlikke üritusi.

Loe edasi...

LIISU 2017

Ühendus Sport Kõigile koostöös Eesti Olümpiakomiteega korraldab liikumisõpetajate suvekooli – liikumisõpetuse ainekursuse LIISU 2017 14-15.juunil (K,N) Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ja spordihoones

Loe edasi...

Kutse "Õpime ujuma" koolitusele 20.-21.märtsil Tallinnas

Päästeamet, Selts Eesti Vetelpääste ja Eesti Ujumisliit kutsuvad Teid  osalema "Õpime ujuma" koolitusele. Koolitusel anname ülevaate uues 2018. aasta septembrist rakenduvas kehalise kasvatuse ainekavas esitatud õpitulemustest ning koolitusel osaleja omandab metoodilised teadmised, praktilised oskused ja harjutusvara, mis viivad samm sammult uute õpitulemuste e. ujumisoskuse saavutamiseni.

Loe edasi...

Meietants.ee

Rahvatantsuselts Pääsuke on koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ning Eesti Laulu- ja Tantsupeo sihtasutusega loonud veebilehe MEIETANTS.EE. Sealt leiab rahvatantsu õppevideod, mis on mõeldud just LASTELE.

Loe edasi...

EOA KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIDE KONKURSS 2019

Head õpetajad, huvijuhid, treenerid, koolijuhid!
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja 2019. a üleriigilise kooliolümpiamängude projektide konkursi.

Loe edasi...

USA professori Monica Lounsbery online loeng

Lp kehalise kasvatuse õpetaja!

Olete oodatud kuulama USA professori  Monica Lounsbery online loengut
"School Physical Education Policies: Challenges and
Opportunities" ja sellele järgevale arutelule.

Loe edasi...

EOA Kooliolümpiamängude foorum

Head õpetajad, huvijuhid, treenerid, koolijuhid!

Olete oodatud Eesti Olümpiaakadeemia poolt korraldatavale Kooliolümpiamängude Foorumile, mis toimub reedel, 19. oktoobril algusega kell 11.00 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Rüütli 15, Tartu).

Loe edasi...

Sulgpall kõigile

 Hea õpetaja, oled oodatud “Sulgpall kõigile” koolitustele

Sulgpall on olümpiaala ja kiireim reketispordiala maailmas. Sulgpall ühendab kiiruse, täpsuse, vastupidavuse ning taktikalise mõtlemise. Sulgpall on lõbus, pakkudes mängijatele põnevust ning positiivseid emotsioone. Sulgpall sobib suurepäraselt kooli kehalise kasvatuse ja liikumisõpetuse tundidesse. Koos saavad mängida poisid ja tüdrukud ning erineva sportimiskogemusega lapsed. Sulgpalli mängimiseks sobib iga spordi- ja koolisaal.

Loe edasi...

Toetame vähekindlustatud laste sporditegevust

Kutsume Teid üles jagama järgnevat informatsiooni ning palume Teil aidata leida just need lapsed, kes toetust enim vajavad.

 

Valio ja Lastekaitse Liit algatasid 2016 aasta juunist ühiselt Liblikaefekti heategevuskampaania (vaata lähemalt http://www.valio.ee/ettevottest/valio-toetab/liblikaefekt), mille eesmärk on toetada vähekindlustatud laste sporditegevust. Kampaania jooksul annetab Valio iga 150-grammise Alma liblikaga kohupiimakreemi  müügitulust ühe sendi heategevuseks. Kogutud annetused aitab vähekindlustatud lastele jagada MTÜ Lastekaitse Liit.

Kampaania põhieesmärgiks on vähekindlustatud lastele juhendatud sporditegevuste toetamine aastase osalustasu maksmise kaudu

Loe edasi...

Seminar „Milliseid tegemisi ja kogemusi teistest riikidest saame kasutada ujumisõpetuse edendamises? „

Seminar põhineb konverentsi „Learn to Swim“ (Rootsi, Lund 8.-10. Jaanuar) ettekannetel. Seminar toimub  Tallinnas Laagna gümnaasiumis ( Tallinn, Vikerlase 16) ruum nr. 133  esmaspäeval 29. augustil kell 10.15-14.05. 

Täpsema programmi ja registreerimisvormi leiad  siit.

Loe edasi...

Eesti Olümpiaakadeemia 4. noortesessioon

Eesti Olümpiaakadeemia on avanud konkursi leidmaks osalisi EOA 4. noortesessioonile, mis seekord on rahvusvaheline ja kannab pealkirja "Olympic Education - Connecting Youth" ("Olümpiaharidus - ühendades noori"). 

Loe edasi...