EKKL UUDISED

EOA KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE PROJEKTIDE KONKURSS 2019

Head õpetajad, huvijuhid, treenerid, koolijuhid!
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja 2019. a üleriigilise kooliolümpiamängude projektide konkursi.

Kooliolümpiamängude konkursi eesmärgiks on toetada kooliolümpiamängude läbiviimist erinevates maakondades ning tuua olümpiamängud kooli iga õpilaseni. Kooliolümpiamängude idee selgituse ja nõuanded kooliolümpiamängude korraldamiseks leiate EOA kodulehelt olympiaharidus.eu/index.php.

Konkursil oodatakse osalema kõiki Eesti üldhariduskoole. Parimate projektide teostamist toetatakse rahaliselt kuni 640 euroga.

Konkursil osalemiseks tuleb esitada:
1) kooliolümpiamängude lahtikirjutatud programm;
2) kooliolümpiamängude eelarve;
3) kooliolümpiamängude rahastamise taotlus.

Konkursile esitatavad projektid tuleb hiljemalt 1. detsembriks 2018. a saata elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui Teil pole digiallkirja võimalust, peate dokumendid saatma nii elektrooniliselt kui ka paberkandjal allkirjastatult aadressile: Eesti Olümpiaakadeemia, Rüütli 15, 51007 Tartu.

Konkursi tulemused avalikustatakse hiljemalt 21. detsembril 2018. a.

Reele Remmelkoor
Eesti Olümpiaakadeemia tegevjuht