EKKL UUDISED

TÜ täiendkoolitus kehalise kasvatuse õpetajatele

Lugupeetud kehalise kasvatuse õpetaja!

Kutsume teid osalema kehalise kasvatuse õpetajatele mõeldud Tartu Ülikooli täiendkoolitusel "Õpetaja motiveeriva õpikeskkonna kujundajana". Käesoleva kursuse eesmärgiks on anda kehalise kasvatuse õpetajatele ülevaade kaasaegsetest seisukohtadest motiveeriva õpikeskkonna kujundamisel, mille fookuses on õpilaste vajadusi toetava õpetaja käitumise suurendamine ja kontrolliva käitumise vähendamine. Nimetatud kursus on täielikult veebipõhine ja on kõigile osalejatele tasuta. Kursuse maht on 1 EAP. Kursuse lõpetanutele väljastatakse vastav Tartu Ülikooli tunnistus.

Kursus on jaotatud neljale nädalale (ajavahemikul 2.10.2017-30.10.2017), kus ühe teema läbimiseks on aega üks nädal:

1. Õpilaste tajutud õpetajapoolne autonoomsuse toetus ja kontrolliv käitumine, nende mitmedimensionaalne käsitus

2. Õpilaste psühholoogilised vajadused

3. Motivatsioon ja motivatsiooniline protsess

4. Kokkuvõte, kordav nädal

Kursusele saab registreeruda järgneva veebiaadressi kaudu: http://bit.ly/koolitus2017