EKKL UUDISED

Parvematk õpilaskollektiivile

Kui planeerite klassikollektiiviga õppeaasta lõpureisi, siis miks mitte teha seda Emajõel?!
Kutsume Teid mõnusale 24-h veematkale Emajõe alamjooksul, turvalistel matkaparvedel, kogenud matkajuhi eestvedamisel.

Liigume paikades, kus ainsaks võimalikuks liikumisteeks on veetee ning hääbunud inimasustus on asendunud looma- ja linnuriigi esindajatega.

Ööbimispaigaks on Parvemaja – vee peale ankurdatud mugav majapidamine.

Iseseisev kulgemine matkaparvedega, meeskondlik orienteerumine jõel, merikotkaste lend, õhtune kanuuretk ja loodushääled on vaid mõningad märksõnad sellel matkal.

Antud kogemus rikastab õpilaste silmaringi, viies mõtted eemale nutimaailmast . Ning on  põnevaks avaakordiks algavale suvepuhkusele!

Täpsem info on ära toodud lisatud pakkumises!

Vaata: https://www.youtube.com/watch?v=SptSN4-VJfE

Info ja registreerimine:

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel. +372 5050253

Lugupidamisega,