EKKL UUDISED

Õpime ujuma 2

Algas registreerumine Haridus- ja Teadusministeeriumi tellitud „Õpime ujuma 2“ koolitustele.

„Õpime ujuma 2“ koolitused põhinevad värskelt valminud ujumise algõpetuse e-õppematerjalidel (94 õppevideot, e-raamat „Teekond ujumisoskuseni“ ja e-ujumiskursus, mis sisaldab eneseanalüüsi võimalusi). Uutele e-õppematerjalidele ja koolitustele on aluseks „Õpime ujuma“ metoodika ning need on kooskõlas põhikooli riikliku õppekavaga (2018).
„Õpime ujuma 2“ koolitus on loogiline jätk „Õpime ujuma“ kahepäevasele koolitusele.

Vaata täpsemat koolituse programmi siit.

Koolituse sihtrühmaks on õpetajad ja juhendajad, kes viivad läbi ujumise algõpetuse tunde kooliujumise raames ja on läbinud „Õpime ujuma“ kahepäevase (18 AT) koolituse.

14.04-28.04.2019 toimub kooliujumise juhendajatele üle Eesti neli Haridus- ja Teadusministeeriumi tellitud „Õpime ujuma 2“ koolitust, mida rahastatakse Euroopa sotsiaalfondi meetmest „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ning kasutuselevõtt“.

14.04.2019 – Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, 13519 Tallinn). Loe täpsemalt ja registreeru Tallinna koolitusele kuni 9.04 siit.

Tasuta kohad on täitunud. Registreeru tasulisele koolitusele 25.04.2019 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, 13519 Tallinn): Loe täpsemalt ja registreeru Tallinna koolitusele kuni 20.04 siit.

21.04.2019 – Pärnu Spordikooli ujulas (Metsa 19) ja Pärnu Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21). Loe täpsemalt ja registreeru Pärnu koolitusele kuni 17.04 siit.

26.04.2019 – Tartu Kivilinna Koolis (Kaunase pst. 71). Loe täpsemalt ja registreeru Tartu koolitusele kuni 20.04 siit.

28.04.2019 – Sillamäel (vene keeles) Spordikompleksis Kalev (Kesk 30, Sillamäe) ja Sillamäe ujulas (Kesk 28, Sillamäe). Loe täpsemalt ja registreeru Sillamäe koolitusele kuni 20.04 siit.

Koolitused ja koolitustelt saadavad õppematerjalid on osalejatele tasuta.

Ujumise algõpetuse e-õppematerjalide väljatöötamise ja eestindamise ning nende põhjal toimuvad neli „Õpime ujuma 2“ koolitust tellis Haridus- ja Teadusministeerium. Tegevust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi meetmest „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ning kasutuselevõtt“.

Eesti Ujumisliit jätkab "Õpime ujuma 2" koolituste korraldamist ka tulevikus. Edaspidi on "Õpime ujuma 2" koolitused osalejatele tasulised.

Jälgi tasuliste koolituste infot siit.

Eesti Ujumisliit on valmis tellija soovil  läbi viima „Õpime ujuma“ ja „Õpime ujuma 2“ koolitusi soovitud piirkondades.  Küsi koolituste tellimise kohta täpsemalt Ramo Kaselt (e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Varasemalt on Eesti Ujumisliidult oma juhendajatele ujumise algõpetuse  koolitusi tellinud Kohalikud Omavalitsused ja haridusasutused.

Lisainfo:
Info koolituse sisu kohta: Vladimir Kunitsõn, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Info registreerumise ja korralduse kohta: Ramo Kask, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostööpartnerid