"EESTI JOOKSJATE LOOD"

Raamat EESTI JOOKSJATE LOOD on jooksuõpik Eesti jooksjate treening- ja võistlustegevusest. Eesti Koolispordiliidu liikmesorganisatsioonidel ja koolidel on võimalus soetada raamatut soodushinnaga 24,90€ eest. Suuremate koguste puhul võimalus leppida kokku veel soodsam hind.

Raamatu eessõnas seisab: "Kui kasvõi üks noor saab sellest raamatust innustust ja mõtleb „ka mina võin ja tahan”, ning jõuab tulevikus sarnase raamatu kangelaste hulka, siis on teos sellegi ülesande täitnud“. See raamat peaks inspireerima noori tahtma seada kõrgemaid sihte ning selle nimel tööd tegema.

Soovi korral võime tulla ka kooli, võtta kaasa mõne raamatukangelasega, et  rääkida noortele, mida jooksmine annab. Senine kogemus on näidanud, et EESTI JOOKSJATE LOOD sobib ideaalselt võistlustel ja/või parematele sportlastele auhindadeks.

Raamatust ja senistest kajastustest saab lugeda:

Lugupidamisega,
Kristo Reinsalu
Raamatuprojekti eestvedaja ning üks autor