Standard- ja ladina tantsude koolitus

Tantsuline liikumine põhikoolis (I-III kooliaste)- standard- ja ladina tantsud

3. mai 2011 kell 10.30-15.45
Toimumiskoht: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Posti 1, ruum 105
Sihtrühm: I, II ja III kooliastme kehalise kasvatuse õpetajad
Õppejõud: tantsulise liikumise ainekava looja, aineraamatu autor Tanel Keres
Tanel Keres on Tantsuklubi Mereng peatreener, töötanud tantsuõpetaja ja võistlustantsu treenerina 12 aastat, kutseeksamid sooritanud Eestis ja Inglismaal. Tanel on Eesti Tantsuspordi Liidu Kutsekomisjoni esimees, Eesti Tantsupedagoogide Liidu volikogu liige.

Eesmärk: Anda teadmised ja oskused tantsulise liikumise tundide läbiviimiseks põhikooli kehalise kasvatuse tundides
Sisu:
Standardtantsude ja ladina tantsude  õpetamise põhiprintsiibid: põhiasendid, metoodilised soovitused.
Standardtantsude ja ladina tantsude  praktilised tunnid I, II ja III kooliastmes: aeglane valss, ruutrumba, samba, rock, jive, cha cha cha.

Maht: 6 tundi
Hind: 30 € / 469,40 EEK
Nõuded lõpetamiseks: Enne kursust lugeda läbi kehalise kasvatuse tantsulise liikumise standard- ja ladina tantsude osa
Kursuse programmi 90% ulatuses läbimine.
Koolituse läbinu saab Tartu Ülikooli tunnistuse.

Registreerimistähtaeg: 20. aprill2011
Registreeri end kursusele siin http://www.kultuur.edu.ee/975767

Kontaktisik:
Anu Sööt
täiendusõppe spetsialist
etenduskunstide osakond
Tel. 4355248; 5209424
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.