Koolitus - Põnev korvpallimäng!

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut kutsub osalema täiendkoolitusele

Põnev korvpallimäng!

Aeg:  19. mai 2011

Kell:  9.45 – 17.00

Koht: Narva mnt 25, Tallinna Ülikooli peamaja sportmängude saal

Koolituse eesmärk on pakkuda korvpalli individuaalsete tehnikaelementide omandamist  õpilasesõbraliku tegevuse kaudu.

Koolitus on mõeldud kõigile, kes tegelevad aktiivselt laste ja noorte kehalise kasvatuse ja spordiga. Koolituse käigus käsitletakse kooli kehalise kasvatuse aineprogrammi kuuluvate põhiliste korvpalli tehnikaelementide  õpetamise metoodikat,  pakutakse mõtteid mänguliste elementide paremaks omandamiseks ning käsitletakse lihtsustatud reeglitega mängu.

Koolituse sisust tulenevalt palume varustada ennast koolituse ajaks mugava sportliku riietusega ning sisejalatsitega. Kohapeal olemas võimalused riietevahetuseks.

Koolitajad:
Kersti Sirel, TLÜ TSI lektor, korvpallitreener V tase, Eesti Korvpalliliidu koolituskomisjoni liige.
Üllar Kerde, BC „Kalev“/TTÜ peatreener, Korvpallitreener V tase, EKL koolituskomisjoni liige

Pakutava koolituse maht on 8 ah

Koolituse osavõtumaks 40 EUR (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause). Osaleja saab Tallinna Ülikooli täiendkoolituse tunnistuse ja koolitajate poolt koostatud õpimapi „100 korvpalliharjutust“.

Oma osalemissoovist palun anda teada hiljemalt 10.05 e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (registreerimisel palume näidata osaleja nimi ja isikukood, organisatsioon koos täpse aadressiga kellele arve väljastada, telefon ja E-mail)

Täiendav informatsioon ja registreerimine:
Katrin Soidra-Zujev
TLÜ koolitusprojektijuht