Publikatsioonid

Siin avaldame Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu liikmete poolt kirjutatud artikleid.

Kurgjärve talipäevad 2018

Killu Vunk
Anna Haava nim. Pala Kooli kehalise kasvatuse õpetaja
 
Seni lumetul ja porisel Eestimaal  tervitas aga Kurgjärvel meid päike ja lumi, lahke pererahvas. See kõik oli hea algus ja häälestus algavaks kursuseks.

Register to read more...

Elva sügisseminaril toimunud loovtööde arutelu

4.-5. novembril 2016 Elvas toimunud EKKLi sügisseminaril toimunud loovtööde arutelu/seminari kokkuvõttega saate tutvuda alloleva lingi kaudu,

Register to read more...

IV RAHVUSVAHELINE KONGRESS PETROZAVODSKIS

25. – 29. juunil toimus Karjala pealinnas Petrozavodskis IV rahvusvaheline kongress kehalise kasvatuse õpetajatele. Petrozavodsk on 262 000 elanikuga ülikoolilinn, mis paikneb imekauni 27 km pikkuse Onega järve kaldal.

Register to read more...

Isadepäev Pärnu Vanalinna Põhikoolis

Ludmilla Vaik
Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetaja

9. novembril, 2013 toimus Pärnu Vanalinna Põhikoolis isadepäeva tähistamiseks üritus pealkirjaga „Minu sportlik isa ja minu pere“. Idee ürituse läbiviimiseks sain suviselt rahvusvaheliselt suvekursuselt, mis toimus Saaremaal. Osalesin töötoas, kus Karjala õpetajate delegatsioon tutvustas Karjalas toimuvat väga populaarset spordiüritust peredele „Minu isa, ema ja mina“. Sain sealt väga palju vahvaid ideid  ja isadepäeva lähenedes tekkiski võimalus neid kasutada.

Register to read more...

Kooliolümpia Kambja Põhikoolis

Kambja Põhikooli kehalise kasvatuse õpetajad Katre Pind ja Anne Välja soovivad jagada oma kogemusi olümpiamängude läbiviimisel Kambja Põhikoolis aastatel 2007-2013.

Register to read more...