EKKL UUDISED

Kutse liikumisfoorumile

 

Head kolleegid ja koostööpartnerid!

Olete oodatud osalema liikumisfoorumil "Laste liikumisaktiivsus – kas hinne „mitterahuldav"? Kuidas saab hinnet parandada?"

 

Järjekorras juba teisel liikumisfoorumil otsime lahendusi laste ja noorte liikumisaktiivsuse suurendamiseks. Liikumisfoorum toimub 30. oktoobril, kell 11-16 Tartu Loodusmajas (Lille 10, Tartu).

Esmakordselt Eestis tutvustame laste ja noorte liikumisaktiivsuse tunnistust, kus sarnaselt koolitunnistusele on toodud hinded. Hinnatud on nii laste liikumisaktiivsuse hetkeseisu kui seda mõjutavaid tegureid: peret, kooli, kogukonda, riiki. Ühisel arutelul otsime hinnete parandamise võimalusi. Eraldi keskendume kooliruumis peituvatele võimalustele toetada laste liikumisaktiivsust ning tutvustame väljaannet „Liikuma kutsuv koolimaja“.

Täpsem info ja ajakava http://liikumisfoorum.ut.ee/

Osalemiseks palume eelnevalt registreerida https://sisu.ut.ee/liikumisfoorum/node/8752

Liikumisfoorum II toimub projekti "Laste ja noorte teaduspõhise liikumisprogrammi arendamine" raames ja foorumit korraldab Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna liikumislabor.

Lisainfo: Kristel Vits, 737 5351, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.