EKKL UUDISED

III Liikumisfoorum

Head kolleegid!

Olete oodatud osalema liikumisfoorumil „Mis on hea lapsele, mis sportlikule tulemusele?"

Järjekorras juba kolmandal liikumisfoorumil keskendume laste- ja noortespordi kirsaskohtadele. Liikumisfoorum toimub 29. jaanuaril, kell 11-15 Ahhaa Teaduskeskuses (Sadama 1, Tartu).

Foorumi teema kutsub arutlema laste ja noorte treenimise aluspõhimõtete üle. Eelmistel foorumitel suunasime tähelepanu laste vähesele liikumisaktiivsusele. Spordiharrastust ja noortesporti peetakse vähese liikumisaktiivsuse suurendamise üheks oluliseks võtmekohaks. Samal ajal on laste spordist väljalangevus suur ning paljud spordiga tegelevad lapsed ei ole kehaliselt aktiivsed isegi mitte minimaalsel soovituslikul määral. Nendest probleemidest ajendatult arutletakse seekordsel foorumil olukorra parandamise võimalikke teid nii laste üldise tervise ja arengu kui kitsama tippspordi vaatepunktist. Foorumil esinevad ettekannetega nii Tartu Ülikooli teadlased kui laste ja noortega töötavad treenerid, diskussiooni osas on kõik osalejad oodatud aktiivselt kaasa mõtlema ja ettepanekuid tegema. 

Ajakava ja registreerimine http://liikumisfoorum.ut.ee/avaleht

Lisainfo: Aave Hannus, 56241207, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Liikumisfoorum III toimub TÜ projekti "Laste ja noorte teaduspõhise liikumisprogrammi arendamine" ja Hasartmängumaksu Nõukogu rahastatava projekti "Spordivigastuste ennetamise juhendmaterjalide väljatöötamine" koostöös, foorumit korraldavad Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabor ja MTÜ PeaTreener Teadusselts.