EKKL UUDISED

Eesti Olümpiaakadeemia 4. noortesessioon

Eesti Olümpiaakadeemia on avanud konkursi leidmaks osalisi EOA 4. noortesessioonile, mis seekord on rahvusvaheline ja kannab pealkirja "Olympic Education - Connecting Youth" ("Olümpiaharidus - ühendades noori"). 


EOA 4. noortesessioon toimub 4.-9. juulini Sulbi Puhkekeskuses Võrumaal, kuid osa tegevusi leiab aset ka Tallinnas ja Tartus. Sel aastal on EOA noortesessioon rahvusvaheline ning toimub koostöös Läti ja Soome Olümpiaakadeemiatega. Projekti käigus õpivad noored lähemalt tundma nii olümpialiikumise ajalugu, tänapäeva kui ka väärtusi. Toimuvad erinevad meeskonnatööd arendavad sportlikud ja mitteformaalsed tegevused. Samuti tutvustatakse vabatahtlikku tööd läbi erinevate spordivabatahtlike kogemuste, kes on osalenud vabatahtlikena nii olümpiamängudel kui teistel suurematel spordiüritustel. Kuna tegemist on olümpia-aastaga, siis ei puudu sessioonilt ka üks korralik Rio karneval. 
Noortesessioonile on oodatud kaheksa noort vanuses 16-19 igast partnerriigist ning osalemine on tasuta. Sessiooni töökeel on inglise keel, seega eeldame, et kõik osalejad on võimelised inglise keeles suhtlema. Sessioonile kandideerimiseks ei ole vaja teha muud, kui täita ära kandideerimisvormKandideerida saab kuni 30. maini

Rohkem infot EOA 4. noortesessiooni kohta leiab EOA kodulehelt ja EOA Facebooki lehelt


Ilusat kevadet soovides, 

Liis Kaibald
Eesti Olümpiaakadeemia tegevjuht