EKKL UUDISED

22.-23.08.2018 „Õpime ujuma“ koolitus Tartus

22.-23.08.2018 „Õpime ujuma“ koolitus Tartus Aura keskuses ja Ahhaa Teaduskeskuses. - Ujumise algõpetuse juhendajate andmebaas

 

Praktilised osad toimuvad Aura keskuses ning loengud Ahhaa Teaduskeskuse Apollo loenguruumis.

 • Ujumise algõpetuse juhendajate kahe päevane praktiline koolitus põhineb „Õpime ujuma“ raamatul, mille iga koolitusel osaleja saab omale koolituselt kaasa.
 • Koolitus annab ujumise algõpetuse juhendajale praktilised juhised ja metoodilise materjali selle kohta, kuidas läbi viia ujumise algõpetuse tunde ja jõuda samm sammult uues kehalise kasvatuse ainekavas esitatud õpitulemuste e. ujumisoskuse saavutamiseni.
 • Vaata täpsemat informatsiooni koolituse sisu kohta siit.
 • Kahepäevase koolituse läbimisel saab iga osaleja Eesti Ujumisliidu tunnistuse
  (maht 18 tundi).
 • Eesti Ujumisliit koostab „Õpime ujuma“ koolituse läbinutest registrit, mida saab vaadata siit.

Koolituse sihtgrupp

 • Koolide kehalise kasvatuse õpetajad, kes juba juhendavad või hakkavad koolides ujumise algõpetuse tunde juhendama või on ujumisõpetajale tunni läbiviimisel abiks.
 • Õpetajad, kes juhendavad koolides ujumise algõpetuse tunde või on ujumisõpetajale tunni läbiviimisel abiks.
 • Lasteaedades ujumise algõpetust läbiviivad õpetajad.
 • Ujulate ja klubide ujumistreenerid, kes annavad koolide ujumise algõpetuse tunde.
 • Vabade kohtade olemasolul on võimalus koolitusel osaleda inimestel, kes ei ole õpetajad, kuid on seotud ujumise algõpetuse korraldamise ja läbiviimisega.

Koolituse ajakava

I päev – kell 8.30-17.30

II päev – kell 9.00-16.00

Vaata koolituse täpsemat ajakava siit.

Koolitust viivad läbi Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu ning Selts Eesti Vetelpääste koostöös spetsiaalse ettevalmistuse saanud ja praktilise kogemusega  ujumistundide juhendajad Vladimir Kunitsõn ja Julia Kurbat.

Oleme  Päästeameti, Selts Eesti Vetelpääste, Eesti Ujumisliidu koostöös ja Kultuuriministeeriumi toel koolitanud üle Eesti kokku juba ligikaudu 700 ujumise algõpetuse õpetajat ja juhendajat.

Koolituse praktilised osad toimuvad basseinis. Palume kaasa võtta ujumisriided.

Osalustasu 110 eurot. Osalustasu sisaldab 18 AT tundi õppetööd sh. 4 praktilist osa basseinis, "Õpime ujuma" raamatut ning kerget einet koolituse mõlemal päeval.

Koolitusele registreerumise viimane päev on  13. augustil.

Info: Julia Kurbat 56860968; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.