EKKL UUDISED

Õpime ujuma!

Tere, head ujumissõbrad!

Avatud on registreerimine „Õpime ujuma“ koolitusele, mis toimub 07.12-08.12.2019 Paides, Nelja Kuninga Hotellis (Paide linn, Pärnu tn.6).
Koolitusele on oodatud kõik, kes õpetavad lapsi ujuma või on seotud ujumise algõpetuse korraldamise ja läbiviimisega.

Koolitus sobib ka õpetajatele, kes käivad õpilastega ujumistundides kaasas või kellel on valmisolek ise hakata lapsi ujumistunnis toetama ja juhendama.
Kuna koolitus on intensiivne, siis on suurepärane võimalus ka samas Nelja Kuninga Hotellis ööbida ning sedasi sellel nädalavahetusel õppimisele ja uute kogemuste omandamisele pühenduda. Kogu info (sh. ööbimiste info ja registreerimine) on saadaval siit:

"Õpime ujuma" koolituse osalustasu on 135 eurot.
Osalustasu sisaldab 18 AT õppetööd sh. 4 praktilist osa (6,5 AT) basseinis ning kerget einet koolituse mõlemal päeval. Osalejad saavad koolituselt kaasa õppematerjalid: "Õpime ujuma" ja „Teekond ujumisoskuseni” raamatud.

Lisaküsimuste ja ka ettepanekute puhul palun võtke ühendust: Helen Link
5088304; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Samuti palume meie poole pöörduda, kui näete oma piirkonnas või meeskonnas „Õpime ujuma“ koolituse korraldamise vajadust.

Parimate soovidega!

Helen Link