EKKL UUDISED

"Õpime ujuma" koolitus Paides 15.-16.02.2020

Avatud on registreerimine „Õpime ujuma“ koolitusele, mis toimub 15.-16. veebruaril Paides, Nelja Kuninga Hotellis (Paide linn, Pärnu tn.6).
Koolitusele on oodatud kõik, kes õpetavad lapsi ujuma või on seotud ujumise algõpetuse korraldamise ja läbiviimisega.

Koolitus sobib ka õpetajatele, kes käivad õpilastega ujumistundides kaasas või kellel on valmisolek ise hakata lapsi ujumistunnis toetama ja juhendama.
Kuna koolitus on intensiivne, siis on suurepärane võimalus ka samas Nelja Kuninga Hotellis ööbida ning sedasi sellel nädalavahetusel õppimisele ja uute kogemuste omandamisele pühenduda. Kogu info (sh. ööbimiste info ja registreerimine) on saadaval siit:
http://www.swimming.ee/andmebaas/et/post/95/150216022020_opime_ujuma_koolitus_paides_nelja_kuninga_hotellis

"Õpime ujuma" koolituse osalustasu on 155 eurot.
Osalustasu sisaldab 18 AT õppetööd sh. 4 praktilist osa (6,5 AT) basseinis ning kerget einet koolituse mõlemal päeval. Osalejad saavad koolituselt kaasa õppematerjalid: "Õpime ujuma" ja „Teekond ujumisoskuseni” raamatud.


Lisaküsimuste ja ka ettepanekute puhul palun võtke ühendust.

Samuti palume meie poole pöörduda, kui näete oma piirkonnas või meeskonnas „Õpime ujuma“ koolituse korraldamise vajadust.

Parimate soovidega!

Helen Link
5088304; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.kooliujumine.ee; www.ujumiskursus.ee

Vaadake ka FB kooliujumise FB lehekülge:https://www.facebook.com/Kooliujumine/


Ujumise algõpetuse projektijuht, Eesti Ujumisliit