Ujumise algõpetus

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut kutsub Teid osalema koolitusel
Ujumise algõpetuse õpetamisest lastele

Aeg: 22. oktoober 2011, koolitus algab kell 9.45 – 17.00

Koolitus toimub Laagri Haridus- ja Spordikeskuses Laagri, Veskitammi 22 (Laagri Koolimaja).

Koolitusele on oodatud osalema kõik, kes tegelevad aktiivselt laste ja noorte kehalise kasvatuse ja spordiga ning näevad ujumise algõpetuse alaste teadmiste täiendamises oma erialast arenguvõimalust.

Koolitusel keskendutakse ujumise algõpetuse metoodikale – veega harjumine, välja-vette hingamine, libisemise asend, jalgade töö ja sukeldumine. Pakutakse ideid ujumistunni käigus vees kasutatavatest harjutustest ja mängudest. Läbitakse näidistund osalejatega ujulas.

Koolitaja:
Leili Meijel – 8 aastat töötanud ujumise algõpetuse treenerina, laste ja beebide ujutamise instruktorina ja õpetajana. III kategooria treener.

Pakutava koolituse maht 8h

Koolituse osavõtumaks 50 EUR (sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause, praktilist tegevust ujulas). Osaleja saab Tallinna Ülikooli täiendkoolituse tunnistuse.
Oma osalemissoovist palun anda teada hiljemalt 17.10.2011 REGISTREERIMISVORM või e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (registreerimisel palume näidata osaleja nimi, organisatsioon koos täpse aadressiga kellele arve väljastada, telefon ja E-mail)

Planeeritav Ajakava:
9.30 -9.45 – registreerimine koolitusele
9.45 - 11.15 algõpetuse metoodika sissejuhatus - veega harjumine, välja-vette hingamine, libisemise asend, jalgade töö ja sukeldumine
11.15 - 11.30 - kohvipaus
11.30 - 13.00 Jätkub metoodika käsitlus
13.15 - 14.00 lõuna vaheaeg
14.00 - 15.30 praktiline tund ujulas
15.30 - 15.45 kohvipaus
15.45 -17.00 Pakutakse ideid ujumistunni käigus vees kasutatavatest harjutustest ja mängudest

Täiendav informatsioon ja registreerimine:
Katrin Soidra-Zujev,