Koolitusseminar: Lähme õue õppima

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut ja Ühendus Sport Kõigile kutsub Teid osalema koolitusseminarile
LÄHME ÕUE ÕPPIMA (Taking Learning Outdoors)

Aeg: 26.-27. aprill 2010, koolitus algab kell 9.45 – 17.00

Koolitus toimub Tondi 55, Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi ruumides.

Koolituse eemärk on tutvustada kogemusõppe metoodika võimalusi välitingimustes aktiivtegevuste läbiviimisel (treeningud, kehaline kasvatus, huvitegevus) ning pakkuda ideid ja näpunäiteid praktiliste tegevuste planeerimiseks oma igapäevatöös.

Kogemuslik õpe on hariduslik ja õpetuslik filosoofia, kus rõhutatakse samal ajal võrdselt nii konteksti (keskkonda) kui ka protsessi milles õppimine aset leiab ning tegevus avaldab mõju nii õpilasele kui õpetajale. Kogemuslik õpe tugineb arusaamal, et personaalne kasvamiseprotsess ilmneb läbi muutumise kui otsese kogemuse tulemuse.

Koolitusel läbitavad teemad:
• Kogemusõppe/aktiivõppe metoodika kogemine ja praktiseerimine välikeskkonnas kehaliselt aktiivsel liikumisel.
• Grupidünaamika / meeskonnatöö oskuste arendamine.
• Reflektsiooni ja tagasiside oskuste parandamine.
• Sotsiaalsete oskuste vaatlemise julgustamine.
• Kogemusõppe metoodika tutvustamine.

Koolitus pakub osalejatele võimalust ise proovida ja läbi teha praktilisi ülesandeid seoste leidmiseks metoodilise materjaliga. Praktilisi tegevusi analüüsitakse leidmaks erinevaid rakendusviise praktikas ning võimalike kaasnevaid ohte.

Koolitusele on oodatud osalema laste ja noortega tegelevad/töötavad treenerid, õpetajad ja huvihariudust pakkuvad spetsialistid.

Pakutava koolituse mahuks on 16 h

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Koolitajad:
Koolituse sisust tulenevalt palume varustada ennast koolituse ajaks mugava vabaaja riietusega mis võimaldaks tegutseda nii sise- kui välitingimustes arvestades ka muutlikku ilmastikku.
Koolitajad: Catherine Bews (Adventurascotland), Ally Sangster (Adventurascotland)

Koolituse osavõtumaks 600.- (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause). Osaleja saab Tallinna Ülikooli täiendkoolituse tunnistuse.
Oma osalemissoovist palun anda teada hiljemalt 18.04. e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (registreerimisel palume näidata osaleja nimi, organisatsioon koos täpse aadressiga kellele arve väljastada, telefon ja E-mail)

Täiendav informatsioon ja registreerimine:
Katrin Soidra-Zujev, gsm 56 473 623, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.