EKKL rahvusvaheline suvekursus 2021

Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu rahvusvaheline XIII suvekursus toimub 9.-13. august 2021 Abja-Paluojas.

Kursuse õppetöö ja tegevused toimuvad Abja Spordikeskuses, Abja Tee 15, Abja-Paluoja, Viljandimaa. (vaata kaardil)

KURSUSELE REGISTREERUMINE SIIN!

KURSUSTE  HINNAD: liikmele / mitteliikmele*
Kursuse tasu oleneb valitud majutuse kohast. Tasus sisaldub osalemine kursuse kõikides tundides, materjalid, kultuuriprogramm, toitlustus.

·         Ilma ööbimiseta ja ilma hommikusöögita                              220.- / 270.-·         Ööbimisega koolis klassides (oma madrats jne.)                 250.- / 300.-·         Ööbimisega  Mellini puhkekeskuses (10 km Abjast)            290.- / 340.-·         Ööbimisega Abja Gümnaasiumi õpilaskodus                       320.- / 370.-·         Osalemine vaid ühel päeval, ilma hommikusöögita           50.- / 70.-

*EKKL´i liikmete nimekiri on nähtav https://ekkl.edu.ee/osakonnad

Kursuse programm:
Õppetöö toimub viiel päeval, olenevalt päevast 3-6 tundi päevas ning paralleelselt kuni 6 erinevat tundi.
Täpsem programm, lektorid ja tunniplaan on koostamisel.