EKKL rahvusvaheline suvekursus 2021

Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu rahvusvaheline XIII suvekursus toimub 9.-13. august 2021 Abja-Paluojas.

Kursuse õppetöö ja tegevused toimuvad Abja Spordikeskuses, Abja Tee 15, Abja-Paluoja, Viljandimaa. (vaata kaardil)

KURSUSELE REGISTREERUMINE SIIN!

Palume teha registreerumine hiljemalt enne 18. juunit 2021. Selle kuupäeva registreerunute arvu põhjal saame teha lõpliku otsuse kursuse toimumise kohta.

Praeguseks on end kursusele kirja pannud: KURSUSELE EGISTREERUNUTE NIMEKIRI

KURSUSTE  HINNAD: liikmele / mitteliikmele*
Kursuse tasu oleneb valitud majutuse kohast. Tasus sisaldub osalemine kursuse kõikides tundides, materjalid, kultuuriprogramm, toitlustus.

·         Ilma ööbimiseta ja ilma hommikusöögita                              220.- / 270.-·         Ööbimisega koolis klassides (oma madrats jne.)                 250.- / 300.-·         Ööbimisega  Mellini puhkekeskuses (10 km Abjast)            290.- / 340.-·         Ööbimisega Abja Gümnaasiumi õpilaskodus                       320.- / 370.-·         Osalemine vaid ühel päeval, ilma hommikusöögita           50.- / 70.-

*EKKL´i liikmete nimekiri on nähtav https://ekkl.edu.ee/osakonnad

Kursuse programm:
Õppetöö toimub viiel päeval, olenevalt päevast 3-6 tundi päevas ning paralleelselt kuni 6 erinevat tundi.
Täpsem programm, lektorid ja tunniplaan on koostamisel.

Programmijuht Ott on juba ka teinud mitmeid kokkuleppeid. Praegu on kursustele lubanud tulla järgmised lektorid: 


1. Eesti Võrkpalli liit- võrkpalliteemalised kehalise kasvatuse tunnid koos meeste ja naiste koondislastega
2 .Eesti Võrkpalli liit- istevõrkpall
3. Artistic Flow Studio (Krista Palm)- Erinevad töötoad- žongleerimine,
poi baastehnika, hularõnga baastehnika, slackline, acroyoga
4. Kristi Ilves- Mulgid ja Mulgimaa
5. Alli Laande-rahvamängud, laulumängud (vana – aja mängud)
6. Tarmo Raba- motosuunaline tehnikaring- pitbike
7. Andmekaitse inspektsioon-Kadri Levandi- andmekaitsest
8. Eesti ujumisliit- Maria Trei, Kristi Mäesepp- ujumise algõpetus, veeohutus
9. Eesti ujumisliit- Triin Rääsk- saunajooga
10. Janar Sõber- Maadlus
11. Jaanus Väljamäe- Väikeklasside kehaline kasvatus, tegelemine
erivajadustega lastega, kriket, pesapall
12. Kaspar Koolmann, Koit Simso- karjamaa 10 võistlus (teema sellesuunaline)
13. Tartu Ülikool- uue õppematerjali tutvustamine (lektorid ja teemad täpsustamisel)
14. Alla Tsarnovskaja- pehmikmõõga võitlus
15. Eesti Käsipalli Liit- teema täpsustamisel
16. Toomas Kõiv- Bungy Pump (käimiskeppide koolitus)
17. Tiina Hodakov- veesport (SUP lauad, aerupaadid)

Kokkuleppeid tuleb juurde, plaane on veel mitmeid…
-Discgolf
-Jalgpalli Liit
-Korvpalli Liit
-Battleton
-Veeaeroobika
-Jooga
-Õhujooga
-Vetelpääste
-Tõstesport
-Tants
-Aeroobika