EKKL´i konverents 2021 „TURVALINE JA TARK ÕPETAMINE“

HEAD KOLLEEGID!

Anname teada, et 12.-13. novembril 2021 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit (EKKL) aastakonverentsi „TURVALINE JA TARK ÕPETAMINE“. Konverents toimub Tartus, TÜ Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi õppe- ja teadushoones (Ujula 4-3026 A.-M. Viru auditoorium).

KONVERENTSI OSALUSTASU: 95€ (majutus Hotell Tartu) või 70€ (majutuseta);

EKKL-i mitteliikmetele 115 € (majutus Hotell Tartu) või 90€ (majutuseta).

Hind sisaldab kahe päeva programmi, toitlustust, sh kohvipausid, lõunasöögid ja õhtusöök restoranis Entri (Küüni 7, Tartu).

REGISTREERIMINE: kuni 08.11.2021 k.a. (ilma majutuseta)

Koos majutusvajadusega palume registreerimine teha enne 01.11.2021

REGISTREERIMISLINK: https://forms.gle/EK7C8qQ9r3WHQHyK9

OSALEMISE TINGIMUSED: Viirusohust tulenevalt lähtume aastakonverentsi toimumise ajal kehtivatest riiklikest nõuetest. Praeguse seisuga aga tuleb konverentsil osalejal esitada saabudes kehtiv tervisetõend vaktsineerimiskuuri läbimise, Covid-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta. Kohapeal testi tegemise võimalust ei ole.Juhime tähelepanu, et tulenevalt ebakindlast olukorrast, edastatakse osalejatele arve konverentsil osalemise kohta peale konverentsi toimumist. Mitteosalemisest palume teatada esimesel võimalusel kirjalikult aadressil ekkliit@gmail.com.

KONVERENTSI ESINEJAD:

Tea Ausin on Tartu Ülikooli eripedagoogika nooremlektor. Tea Ausin räägib laste ja noorukite häiriva käitumise olemusest ja kujunemisest ning võimalikest sekkumismeetoditest klassi, grupi ja üksikisiku tasandil.

Henri Tilga on Tartu Ülikooli sporditeaduste teadur. Henri Tilga räägib, kuidas kehalise kasvatuse õpetaja käitumine tunnis on seotud õpilaste tervisealase elukvaliteedi ning vaba-aja kehalise aktiivsusega.

Kirkke Reisberg on Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor ja Tartu Ülikooli doktorant. Kirkke Reisberg räägib laste kehalise aktiivsuse seostest nende vaimse ja kehalise võimekusega üleminekuperioodil lasteaiast kooli.

Kadri Levand on Eesti Andmekaitse Inspektsiooni jurist. Kadri Levand räägib distants- ja põimõppest (virtuaalkeskkondade kasutamine); kuidas töödelda lapse andmeid, et hinnata kas on mõjuv põhjus puudumiseks ning kuidas arvestada arsti soovitustega harjutuste valimisel?; sporditulemuste ja hinnete kajastamine; võistlustel osalemine, külastused, ekskursioonid; fotod ja videod ning nende säilitamine ja avalikustamine; abivajavast lapsest teatamine.

Jaak Maasalu on AJK Kliiniku psühholoog. Jaak Maasalu räägib stressist, depressioonist ja läbipõlemisest, nende sümptomitest ja omavahelistest seostest ning jagab praktilisi näpunäiteid toimetulekuks nii õpetaja kui õpilase vaatevinklist.

Verge Eesti OÜ koolitajad (Martin Kallavus või Airiin Demir) annavad ülevaate Eesti õiguslikust raamistikust, mida õpetaja võib ja mida ei tohi teha agressiivselt käituvat õpilast taltsutades. Samuti selgitab ja demonstreerib Verge meetodil põhinevaid sekkumisviise, mis on turvalised ja valutud ägestunud õpilase taltsutamisel.

Taavi Truija on Tartu Ülikooli võimlemise õppejõud ning personaaltreener. Taavi Truija viib läbi õppe-metoodilise tunni, mille eesmärgiks on metoodiliste oskuste andmine staatiliste ning dünaamiliste akrobaatiliste harjutuste õpetamiseks. Tund on praktiline, kaasa entusiastlikkus ja sportlik riietus!

KONVERENTSI ESIALGNE AJAKAVA:

Konverentsiga seotud info: andre.koka@ut.ee, telefon 5242656.

NB! Vastavalt olukorra muutumisele anname kodulehe ja Facebook´i kaudu pidevalt infot konverentsi toimumise osas!

Info parkimise kohta Tartu Ülikooli Spordihoone ja instituudi ees. Tartu Ülikooli spordihoone ja instituudi ees asuval parkimisplatsil on auto parkimine tasuline tööpäevadel kell 8-18. Parkimiskellaga on esmaspäevast reedeni esimesed 3 tundi parkimist tasuta, iga järgnev tund maksab 0,75€ või 3,75€ ööpäeva eest. Nädalavahetustel on parkimine Tartu Ülikooli spordihoone ja instituudi parklas tasuta. Parkimisautomaat asub spordihoone peasissekäigu vastas.

NB! Palume tähelepanelikult uurida ka märgistust parklas – osad kohad on reserveeritud taksodele ning bussidele! Ka neil sõiduauto parkimine on trahvitav väärtegu.

Alad, mis jäävad väljapoole TÜ spordihoone parklat kuuluvad Tartu linna tavalise parkimiskorralduse alla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga